Kalev_02-scaled-aspect-ratio-16-9

Ootame Sind liituma Kalevi tehase tööka meeskonnaga!

Otsime Kalevi tehase jõuluhooajaks tööle tublisid ja kohusetundlikke tootmisseadmete, protsesside ja tehnilisi operaatoreid. Pakume täielikku väljaõpet kohapeal, tasuta lõunasuppi, tasuta transporti Lasnamäelt, Mustamäelt ja Tallinna kesklinnast. Lisatasu teenimise võimalust.

Ootame Sind, kui oled vähemalt 18-aastane, kohusetundlik ja töökas. Mõnedel positsioonidel toimub töö kolmes vahetuses. Tööle asumiseks on vajalik tervisetõend, mille tegemiseks anname juhised.

Tutvu ka meie väärtuspakkumisega.

Tootmisseadme operaatorid töötavad liinil erinevatel tootmisseadmetel. Neid positsioone võib kirjeldada kui lihtsalt õpitavaid ja õpetatavaid. Väljaõpe tootmisseadme operaatoriks toimub tavaliselt nädala jooksul.

Näiteks Kalevi kommiüksuse assortiiliini operaator jälgib, et kõik kommid on karbis õiget pidi ja korvid on täidetud. Šokolaadüksuses on tootmisseadme operaatori ülesanne šokolaadide kvaliteedi jälgimine, kaalu kontrollimine ja saadud andmete fikseerimine kvaliteedilehtedel.

Ootame Sind kandideerima ka siis, kui Sa pole varem suurtootmisega kokku puutunud või Sa ei tunne end kindlalt tehniliselt keerukamate seadmetega töötamisel. Pakume väljaõpet kohapeal.

Protsessioperaator tegutseb ja vastutab teatud liini tootmisprotsessi eest. Väljaõpe kestab kuni 1 kuu.

Tavapärane on toodete pakendamine pakkeseadmetega vastavalt ettenähtud juhistele. Protsessioperaator jälgib pakkematerjali kvaliteeti, pakitud toodete märgistuse õigsust ja korrektset välimust. Tööülesannete hulka kuulub kvaliteedilehele märkuste fikseerimine ja tehnilistest probleemidest liini- või vahetuse juhi informeerimine.

Ootame Sind kandideerima …

Teise taseme protsessioperaatori ülesannete hulka kuulub lisaks eeltoodule tootmisseadmete seadistamine ja erinevate formaatide üleminekute vormistamine. Väljaõpe kuni kaks kuud.

Näiteks 100-grammiste šokolaaditahvlite valamine ja pakkimine on tehtud ning järgmiseks tuleb seadistada 200-grammiste šokolaaditahvlite tootmine. Selle muudatuse tegemine ongi teise tasandi protsessioperaatori tööülesanne.

Ootame Sind kandideerima, kui tehnilised seadmed on Sulle käepärased ja kiirelt mõistad nende toimimise põhimõtteid ning soovid tööprotsesse parendada.

Tehnilise operaator valmistab tehniliselt ette, seadistab ja parendab tootmisliinide tööd. Samuti oskab spetsialisti tasemel vahetada tootmisliinil formaate ja oskab tuvastada ja likvideerida rikkeid. Väljaõpe kestab kuni kaks ja pool kuud.

Näiteks seadistab pakkemasina poolt pakendile kantavat tootmiskuupäeva või oskab sekkuda, kui trükikvaliteet ei vasta nõuetele. Keerulisemate rikete korral abistab tehnikaüksus.

Ootame Sind kandideerima, kui omad tehnilist haridust ja tunned väga hästi erinevate tootmisseadmete „hingeelu“ ning Sinu suur soov on oma nutikust ja oskust kasutada tootlikkuse kasvatamiseks.