Kalev

Mitmed põlvkonnad eestimaalasi on üles kasvanud Kalevi suurepäraste maiustustega, mis seostuvad paljudele magusate nostalgiliste mälestustega. Kalevi legendaarsed šokolaadid ja kommid on aastakümneid olnud osalised erinevatel pidupäevadel ja perekondlikkel sündmustel ning kaunistanud pühadelaudu.

Kalev kannab edasi maiustustevalmistamise parimaid traditsioone, mis said alguse juba aastal 1806 Tallinna vanalinnas praeguse Maiasmoka kohviku asukohas. Teisalt on pidev tootearendus aidanud magusasõpru üllatada järjest uute ja uute põnevate maitseelamustega. Tänu innovaatilisusele ja kaasas käimisele magusamaailma trendidega suudab Kalev köita ka nooremat põlvkonda.

Seetõttu pole imestada, et just Kalev on nii rahvusvaheliste kaubamärkide kui ka kodumaiste brändide hulgas eestimaalaste seas jätkuvalt kõige armastatum. Kalev on kaubamärkide edetabeli tipus püsinud läbi kõigi aastate, mil Kantar Emor on sarnasel metoodikal põhinevat uuringut läbi viinud ehk aastast 2009.

Märk poolehoiust on ka see, et Kalevi maiustusi ostetakse Eestis kõige enam – seda kinnitab tugev turuliidri positsioon läbi aastate.