Orkla Eesti AS

Üldkontaktid

+372 687 7710
info@orkla.ee

Põrguvälja tee 6, Lehmja,
Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti
Reg. kood 11267031
KMKR nr EE101058113
SEB Bank IBAN EE941010220058076018
SWIFT EEUHEE2X

Üldkontaktid

Telefon:

+372 687 7710

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8.00-16.30. Pühade ajal oleme suletud.

Tarne-, posti- ja külastusaadressid

Põrguvälja tee 6, Lehmja, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti

info@orkla.ee

+372 6877 710

Tallinna mnt 1, Põltsamaa 48103, Eesti

info@orkla.ee

+372 7766 100

Lisainfo

invoice@orkla.ee

tagasiside@orkla.ee

info@orkla.ee

Sponsoreerime eelkõige jätkusuutlikkuse projekte, spordi- ja kultuurielu. Näiteks toetame Rahvusooperit Estonia ning laulu- ja tantsupidusid. Püüame toetada suurüritusi ja -projekte, millel on potentsiaalselt positiivseim laiaulatuslik mõju kogu Eesti ühiskonnale.

Heategevusega soovime lahendada eelkõige suuri probleeme, toetades Eesti lasterikkaid peresid, puudustkannatavaid inimesi, raskeid haiguseid põdevaid lapsi ning käimasolevast sõjast tingituna ka Ukraina elanikke ning sõjapõgenikke.

Kõigi nende toetustegevuste juures on oluline pikk plaan – võimalus siduda toetustegevus pikaajaliselt meie brändidega.

Ühekordseid ettevõtmisi me üldjuhul ei toeta.

kandidaat@orkla.ee

Administratsioon

Mailis Meesak
Kommunikatsioonijuht

mailis.meesak@orkla.ee

+372 513 2557

Evelin Edro
Kvaliteedijuht

evelin.edro@orkla.ee

 

Karoliin Nikkel
Vanem kvaliteedispetsialist

karoliin.nikkel@orkla.ee

Kaido Kaare
Juhatuse esimees

kaido.kaare@orkla.ee

 

Marko Kaha
Finantsdirektor

marko.kaha@orkla.ee

 

Annika Oja
Turundusdirektor

annika.oja@orkla.ee

 

Andrei Holm
Müügidirektor

andrei.holm@orkla.ee

 

Krista Laever
Personalidirektor

krista.laever@orkla.ee

 

Tarmo Virkus
Tarneahela direktor

tarmo.virkus@orkla.ee

Müük

tellimiskeskus@orkla.ee

+372 6877 770

Firma sümboolikaga maiustused

anna.ilina@orkla.ee

+372 5694 1443

Reet Hannus
Põhja müügipiirkonna juht
reet.hannus@orkla.ee
+372 513 5616

Kairi Ingel
Lõuna müügipiirkonna juht
kairi.ingel@orkla.ee
+372 5690 8103

Anneli Pratka
Suurklientide juht
anneli.pratka@orkla.ee
+372 509 1482

Indrek Keerberg
Tervise- ja hooldustoodete müügi- ja arendusjuht
indrek.keerberg@orkla.ee
+372 528 0188

Heelika Sepp-Anneljas
Suurklientide juht
heelika.sepp-anneljas@orkla.ee
+372 54540408

Tiina Ansperi
Jaemüügijuht
tiina.ansperi@orkla.ee
+372 507 6490

Angelika Tauk
Ekspordijuht
angelika.tauk@orkla.ee
+372 504 0812

Pille Pikkor
Horeca müügijuht
pille.pikkor@orkla.ee
+372 5648 7242

Müügiesindajad

Marika Vooremäe
Tallinn Mustamäe, Raplamaa
marika.vooremae@orkla.ee
+372 507 0677

Varje Pedak
Saue, Saku, Keila, Harku vald, Paldiski
varje.pedak@orkla.ee
+372 5839 8757

Elen Simm
Tallinn Haabersti, Õismäe, Kakumäe, Tabasalu
elen.simm@orkla.ee
+372 5689 2642

Kaidi Murel
Tallinn kesklinn, Kristiine, Sikupilli ja Ülemiste
kaidi.murel@orkla.ee
+372 5555 4455

Helen Kaljumäe
Tallinna vanalinn, Põhja-Tallinn, Sadam
helen.kaljumae@orkla.ee
+372 5699 4043

Marje Sarap
Tallinn Lasnamäe
marje.sarap@orkla.ee
+372 5217 933

Ester Klein
Pärnumaa
ester.klein@orkla.ee
+372 5698 7958

Helen Tuur
Viljandimaa
helen.tuur@orkla.ee
+372 521 8097

Kerli Aasma
Tartu, Elva, Põltsamaa
kerli.aasma@orkla.ee
+372 5689 8559

Krista Kungla
Tartu, Tartumaa, Jõgevamaa, Järvamaa
krista.kungla@orkla.ee
+372 517 7366

Liia Reemets
Tartu, Tartumaa, Mustvee
liia.reemets@orkla.ee
+372 5550 0791

Erika Tanneberg
Läänemaa, Hiiumaa
erika.tanneberg@orkla.ee
+372 521 9575

Marge Uus
Lääne-Virumaa
marge.uus@orkla.ee
+372 522 0748

Ira Avik
Ida-Virumaa
ira.avik@orkla.ee
+372 510 3526

Lissi Tamm
Võrumaa, Põlvamaa, Otepää
lissi.tamm@orkla.ee
+372 5840 0580

Tiina Jask
Tartu, Tartumaa, Tõrva, Valga
tiina.jask@orkla.ee
+372 512 3723

Jane Usin
Pärnu
jane.usin@orkla.ee
+372 520 7976

Jana Loorits
Pirita, Viimsi, Muuga, Maardu
jana.loorits@orkla.ee
+372 5691 2455

Kristi Aus
Saaremaa
kristi.aus@orkla.ee
+372 503 4924

Kaili Annus
HoReCa müügiesindaja
kaili.annus@orkla.ee
+372 5694 9862