Võta ühendust

ORKLA EESTI AS

Põrguvälja tee 6, Lehmja,
Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti
+372 6877 710
info@orkla.ee
Reg. kood 11267031
KMKR nr EE101058113
SEB Bank
IBAN EE941010220058076018
SWIFT EEUHEE2X

Arvete saatmise e-posti aadress: invoices@orkla.ee

Tarne-, posti- ja külastusaadressid

PÕLTSAMAA TEHAS

Tallinna mnt 1, Põltsamaa 48103, Eesti

info@orkla.ee

+372 7766 100

KALEVI TEHAS

Põrguvälja tee 6, Lehmja, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti

info@orkla.ee

+372 6877 710

Kommunikatsioon

Ruth Roht

Kommunikatsioonijuht

ruth.roht@orkla.ee

+372 511 5404

Kvaliteet

Evelin Kalda

Kvaliteedijuht

evelin.kalda@orkla.ee

+372 520 1482

Juhtkond

Kaido Kaare

Juhatuse esimees

kaido.kaare@orkla.ee

Marko Kaha

Finantsdirektor

marko.kaha@orkla.ee

Annika Oja

Turundusdirektor

annika.oja@orkla.ee

Janek Kalbin

Müügidirektor

janek.kalbin@orkla.ee

Krista Laever

Personalidirektor

krista.laever@orkla.ee

Tarmo Virkus

Tarneahela direktor

tarmo.virkus@orkla.ee

Müük

Reet Hannus

Põhja müügipiirkonna juht

reet.hannus@orkla.ee

+372 513 5616

Kairi Ingel

Lõuna müügipiirkonna juht

kairi.ingel@orkla.ee

+372 5690 8103

Anneli Pratka

Suurklientide juht (maiustused ja snäkid)

anneli.pratka@orkla.ee

+372 509 1482

Indrek Keerberg

Suurklientide juht (maiustused ja snäkid)

indrek.keerberg@orkla.ee

+372 528 0188

Oksana Pessi

Suurklientide juht (maiustused ja snäkid)

oksana.pessi@orkla.ee

+372 5698 5055

Heelika Sepp-Anneljas

Suurklientide juht (toit ja joogid)

heelika.sepp-anneljas@orkla.ee

+372 5454 0408

Merike Rasva

Suurklientide juht (toit ja joogid)

merike.rasva@orkla.ee

+ 372 59197573

Tiina Ansperi

Jaemüügijuht

tiina.ansperi@orkla.ee

+372 507 6490

Angelika Tauk

Ekspordijuht

angelika.tauk@orkla.ee

+372 504 0812

Pille Pikkor

Horeca ja tervisetoodete müügijuht

pille.pikkor@orkla.ee

+372 5648 7242

Müügiesindajad

Marika Vooremäe

Tallinn Mustamäe, Raplamaa

marika.vooremae@orkla.ee

+372 507 0677

Varje Pedak

Saue, Saku, Keila, Harku vald, Paldiski

varje.pedak@orkla.ee

+372 5839 8757

Elen Simm

Tallinn Haabersti, Õismäe, Kakumäe, Tabasalu

elen.simm@orkla.ee

+372 5689 2642

Jaanika Jaagus

Tallinn Sikupilli, Ülemiste, Lasnamäe

jaanika.jaagus@orkla.ee

+372 5689 6266

Kaidi Murel

Tallinna vanalinn, kesklinn, Kristiine

kaidi.murel@orkla.ee

+372 5555 4455

Helen Kaljumäe

Põhja-Tallinn, Sadam

helen.kaljumae@orkla.ee

+372 5699 4043

Ester Klein

Pärnumaa

ester.klein@orkla.ee

+372 5698 7958

Helen Tuur

Viljandimaa

helen.tuur@orkla.ee

+372 521 8097

Kerli Aasma

Jõgevamaa, Järvamaa

kerli.aasma@orkla.ee

+372 5689 8559

Krista Kungla

Tartumaa

krista.kungla@orkla.ee

+372 517 7366

Liia Reemets

Tartumaa

liia.reemets@orkla.ee

+372 5550 0791

Erika Tanneberg

Läänemaa, Hiiumaa

erika.tanneberg@orkla.ee

+372 521 9575

Marge Uus

Lääne-Virumaa

marge.uus@orkla.ee

+372 522 0748

Ira Avik

Ida-Virumaa

ira.avik@orkla.ee

+372 510 3526

Lissi Tamm

Võrumaa, Põlvamaa, Valgamaa

lissi.tamm@orkla.ee

+372 514 8469

Tiina Jask

Tartumaa, Elva, Tõrva

tiina.jask@orkla.ee

+372 512 3723

Jane Usin

Pärnumaa, Saaremaa

jane.usin@orkla.ee

+372 520 7976

Marje Sarap

Tallinn Nõmme, Järve

marje.sarap@orkla.ee

+372 5691 2455

Fredi Puurand

Lasnamäe

fredi.puurand@orkla.ee

+372 5552 6331