Orkla Eesti AS

Orkla Eesti büroo

Telefon:

+372 687 7710

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8.00-16.30. Pühade ajal oleme suletud.

Tarne-, posti- ja külastusaadressid

Põrguvälja tee 6, Lehmja, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti

info@orkla.ee

+372 6877 710

Tallinna mnt 1, Põltsamaa 48103, Eesti

info@orkla.ee

+372 7766 100

Lisainfo

tagasiside@orkla.ee

info@orkla.ee

Sponsoreerime eelkõige spordi- ja kultuurielu ning jätkusuutlikkuse projekte. Spordivaldkonnas toetame peamiselt Eesti Kergejõustikuliitu, laste- ja noorte liikumishuvi, muuhulgas oleme võistlussarja TV10 Olümpiasport peasponsoriks. Kultuurisuunal oleme olnud palju aastaid Rahvusooperi Estonia ning laulu- ja tantsupidude peasponsoriks.

Heategevusega soovime lahendada eelkõige suuri probleeme, toetades Eesti lasterikkaid peresid, puudustkannatavaid inimesi ja raskeid haiguseid põdevaid lapsi.

Kõigi nende toetustegevuste juures on oluline pikk plaan – võimalus siduda toetustegevus pikaajaliselt meie brändidega.

Ühekordseid ettevõtmisi me üldjuhul ei toeta.

kandidaat@orkla.ee

Administratsioon

Hanna-Liisa Ruul
Kommunikatsioonijuht

e-post: hannaliisa.ruul@orkla.ee

Evelin Edro
Kvaliteedijuht

evelin.edro@orkla.ee

 

Karoliin Nikkel
Vanem kvaliteedispetsialist

karoliin.nikkel@orkla.ee

Kaido Kaare
Juhatuse esimees

kaido.kaare@orkla.ee

 

Marko Kaha
Finantsdirektor

marko.kaha@orkla.ee

 

Annika Oja
Turundusdirektor

annika.oja@orkla.ee

 

Andrei Holm
Müügidirektor

andrei.holm@orkla.ee

 

Krista Laever
Personalidirektor

krista.laever@orkla.ee

 

Tarmo Virkus
Tarneahela direktor

tarmo.virkus@orkla.ee

Müük

Klienditellimuste menetlemine (Eesti)

tellimiskeskus@orkla.ee

Annika Kaldas, tel +372 5693 7849

 

Klienditellimuste menetlemine (eksport)

eksport@orkla.ee

Evelin Sassian, tel +372 5695 8809

Firma sümboolikaga maiustused

anna.ilina@orkla.ee

+372 5694 1443

Külli Kuldkepp
Eesti müügijuht
kulli.kuldkepp@orkla.ee
+372 5677 9405

Tiina Ansperi
Jaemüügijuht
tiina.ansperi@orkla.ee
+372 507 6490

Anneli Pratka
Suurklientide juht
anneli.pratka@orkla.ee
+372 509 1482

Angelika Tauk
Suurklientide juht
angelika.tauk@orkla.ee
+372 504 0812

Pille Pikkor
Horeca müügijuht
pille.pikkor@orkla.ee
+372 5648 7242

 

Müügiesindajad

Fredi Puurand
Tallinn Haabersti, Õismäe, Kakumäe, Tabasalu
fredi.puurand@orkla.ee
+372 5624 8949

Marika Vooremäe
Tallinn Mustamäe, Raplamaa
marika.vooremae@orkla.ee
+372 507 0677

Jana Loorits
Tallinn Pirita, Viimsi, Muuga, Maardu
jana.loorits@orkla.ee
+372 5691 2455

Kaidi Murel
Tallinn kesklinn, Kristiine, Sikupilli ja Ülemiste
kaidi.murel@orkla.ee
+372 5555 4455

Helen Kaljumäe
Tallinna vanalinn, Põhja-Tallinn, Sadam
helen.kaljumae@orkla.ee
+372 5699 4043

Irje Sirgi
Tallinn Lasnamäe, Pirita, Viimsi
irje.sirgi@orkla.ee
+372 5686 0751

Marje Sarap
Laagri, Saue, Saku, Harku vald, Lääne-Harju vald
marje.sarap@orkla.ee
+372 5217 933

Ester Klein
Pärnumaa, Järvamaa
ester.klein@orkla.ee
+372 5698 7958

Helen Tuur
Viljandimaa
helen.tuur@orkla.ee
+372 521 8097

Kerli Aasma
Tartu, Põltsamaa
kerli.aasma@orkla.ee
+372 5689 8559

Liia Reemets
Tartu, Tartumaa, Mustvee
liia.reemets@orkla.ee
+372 5550 0791

Erika Laubach
Läänemaa, Hiiumaa
erika.laubach@orkla.ee
+372 521 9575

Marge Uus
Lääne-Virumaa
marge.uus@orkla.ee
+372 522 0748

Ira Avik
Ida-Virumaa
ira.avik@orkla.ee
+372 510 3526

Lissi Tamm
Võrumaa, Põlvamaa, Valgamaa
lissi.tamm@orkla.ee
+372 5840 0580

Tiina Jask
Tartu, Tartumaa, Elva, Tõrva, Jõgevamaa
tiina.jask@orkla.ee
+372 512 3723

Janec Urva
Pärnu
janec.urva@orkla.ee
+372 5555 6139

Kristi Aus
Saaremaa
kristi.aus@orkla.ee
+372 503 4924

Kaili Annus
HoReCa müügiesindaja
kaili.annus@orkla.ee
+372 5694 9862