220913_Soulteam-Kalev_Erlend_Staub262-aspect-ratio-16-9

Kalev esitles uuenduslikke täidisega šokolaaditahvleid

Eesti elanike armastatuim toidubränd Kalev tõi turule uue šokolaaditahvlite sarja Laetud!, mis jõuab poelettidele septembri keskel. Rohke täidisega kihilisi šokolaaditahvleid hakatakse tootma Orkla Eesti Kalevi tehases Harjumaal ja tootmisvõimekusse investeeriti ligi 800 tuhat eurot.

Orkla Eesti juhatuse esimehe Kaido Kaare sõnul on Kalevi pikk ajalugu märk kvaliteedist ja usaldusväärsusest. „Kalev on aastaid olnud Eesti elanike armastatuim bränd. Me oleme oma ajaloo üle väga uhked ning meie toodete tarbijatele ülimalt tänulikud. Tarbijate usaldus on andnud meile rahvusvahelises konkurentsis püsimiseks julguse uuendusi kindlamalt ette võtta ning täna olemegi astumas esimesi samme uueneva Kalevi suunal,“ lisas Kaare.

Orkla Eesti turundusdirektori Annika Oja sõnul väljendab Kalevi sel suvel lansseeritud uus pakendikontseptsioon paremini nii Kalevi kui ka maiustuste tarbijate tänaseid väärtusi. „Eesti elanikud väärtustavad aina enam kestlikkust ja tervislikkust, hindavad kõrgelt eetilist ja keskkonnasõbralikku tootmist ning huvituvad põnevatest maitsekombinatsioonidest. Seda kõike soovib uuenev Kalev pakkuda. Sel sügisel toomegi turule uuel tootmistehnoloogial põhinevad rohke täidisega kihilised šokolaaditahvlid Kalev Laetud! See, esialgu kolmest šokolaaditahvlist koosnev tootesari, on ehe näide Kalevi innovaatilise tootearenduse potentsiaalist – uued põnevad maitsed, sertifitseeritud toorained, kestlikum pakend ja nooruslikum disain – kõik koos ühes tootes,“ ütles Oja.

Kalevi Laetud! tootesarja kuuluvad piimašokolaad piimatäidise, toffee ja metspähklitükkidega, piimašokolaad banaanitäidise, toffee ja maasikatega ning piimašokolaad õhitud riisi ja maasikatega. Kihiliste šokolaaditahvlite tootmisliini investeeriti ligi 800 tuhat eurot ning tegemist on nii Eesti kui Põhjamaade mõistes uuendusliku tootmistehnoloogiaga.

Orkla Eesti esitles klientidele ja koostööpartneritele Kalevi uut šokolaaditahvlite tootesarja Laetud! teisipäeval, 13. septembril Tallinnas, Kai Kunstikeskuses.

Orkla Eesti Kalevi tehas on Baltimaade suurim magusatootja ning Põhjamaade suurim šokolaadi kompetentsikeskus. Orkla Eesti Kalevi toodetes kasutatav kakao on 100% kestlik ning Rainforest Alliance organisatsiooni poolt sertifitseeritud.