Kuidas meile tööle kandideerida?

Kui soovid kandideerida mõnele meie vabadest ametikohtadest, siis vajutades konkreetse tööpakkumise lingile, viib see Sind ühele allolevatest lehtedest:

CV Keskuse või CV-Online´i leht, kus Sa saad kandideerida läbi nende keskkondade;
Orkla elektroonne süsteem, kus Sul tuleb luua oma konto ning seejärel üles laadida kandideerimisdokumendid (CV ning vajadusel ka nt tunnistused, soovitused või muud asjakohased dokumendid). Konto loomise kohta tuleb Sinu poolt antud e-posti aadressile automaatne kinnituskiri.

Vastus

Meie jaoks on väga oluline iga kandidaadi dokumendid põhjalikult läbi vaadata, mistõttu võib vastuse saamine aega võtta. Samas soovime, et kogu protsess oleks sujuv ja keegi ei peaks liiga kaua vastust ootama.

Intervjuu

Kui osutud sobivaks kandidaadiks, kutsume Sind intervjuule. Mõningate töökohtade puhul teeme enne üksikintervjuud ka grupikohtumisi, mille käigus soovime kandidaadiga paremini tuttavaks saada.

Testimine ja ülesannete lahendamine

Osade värbamiste käigus palume kandidaatidel teha ametikohast sõltuvalt kodutööd, mis on enamasti antud ametikohal sageli ette tuleva tööalase situatsiooni kirjeldus ning kandidaadipoolne arvamus, kuidas ta selle olukorra lahendaks. Kandideerimise käigus palume kandidaatidel teha ka asjakohaseid teste, mis aitavad paremini mõista kandidaadi teadmiste, oskuste ja võimete vastavust ametikoha nõuetele. Orkla Eesti personalitöötajate hulgas on sertifitseeritud testide läbiviijad.

Taustauuring

Viimases kandideerimisvoorus võtame ühendust ka Sinu poolt antud soovitajatega.

Tööle asumine

Peale edukat kandideerimisprotsessi soovime Sulle pakkuda tööd Orkla Eestis: saadame Sulle konkreetse pakkumise ja sõlmime seejärel töölepingu.