Väärtuspakkumine

Hoolitseme mitmekülgselt töötajate heaolu, tervise ja arenguvõimaluste eest.

TERVISE HOIDMINE JA EDENDAMINE

Kolm tervisepäeva aastas saavad võtta kõik ettevõtte töötajad, kellel on ettevõttes töötamise staaži vähemalt 6 kuud ning tervisepäev on tasustatud 60 protsendi ulatuses keskmisest töötasust. Pead minema arsti juurde analüüse või protseduure tegema, vajad vaimse tervise turgutamiseks päevast pausi või soovid hoolitseda haige lapse eest – see, kuidas tervisepäeva sisustad, on sinu enda valik.

Aktiivset eluviisi toetame 100 euroga kvartalis kompenseerides Stebby platvormi kasutajatele teenuste maksumusest 70 protsenti. Hea uudis on see, et saad ühekorraga kasutusse võtta kogu kvartalipõhise summa ehk 100 eurot korraga. Üks kord nädalas ootab tasuta ujuma Põltsamaa ujula.

Massaažiteenust pakume jätkuvalt otse töökohal ehk tehaste tervisetubades ning meie juures vähemalt 6 kuud töötanud töötajatele kompenseerime ühes kalendriaastas kümme 30-minutilist protseduuri tingimusel, et iga 2. tööandja poolt tasustatud massaažile järgneb 2 töötaja poolt tasutud massaaži. Soovitame käia massööri juures regulaarselt, sest see loob heaolutunnet, aitab hoida ja taastada töövõimet ning on kasulik lihastele.

Puuviljapäevi korraldame kaks korda kuus, mil meie tehasemajades ja kontorites saab nautida tervislikke puu- ja köögivilju täiesti tasuta.

Prillide või läätsede kasutamine on kuvariga töötavate inimeste hulgas üsna levinud ning juhul kui vajad neid töö tegemiseks, tuleme appi ning toetame arvutiga töötajaid prillide või läätsede ostul 50 protsendi ulatuses või kuni 150 euro ulatuses arstitõendi ja ostu tõendava dokumendi alusel.

Võimalust käia tööpsühholoogi juures pakume kõikidele töötajatele ning tööandja kulul saab külastada psühholoogi kuni 5 korda aastas. Meie koostööpartneriks on tuntud ja tunnustatud psühholoog Taimi Elenurm.

Elus võib tulla ette olukordi, mis sunnivad pikemaks ajaks töölt eemale või ei lase muremõtted tööle keskenduda. Oleme valmis pakkuma kollektiivile raskete teemadega tegelemiseks ja emotsioonide välja elamiseks debriifingut. Tööandja algatusel töölepingu lõpetamisel tervislikel põhjustel leevendame sissetuleku vähenemist makstes töölt lahkujale kompensatsiooni kolme alampalga ulatuses.

Ortooside maksumusest hüvitame töötervishoiuarsti otsuse alusel 50 protsenti (maksimaalselt 50 eurot) ning neile, kes kasutavad raskendatud töötingimuste tõttu isikukaitsevahendeid 80 protsenti tööajast, pakume 2 kuni 4 lisapuhkusepäeva aastas.

Õnnetusjuhtumikindlustuse ostame nendele töötajatele, kes peavad tööülesannete tõttu tihti reisima.

TÖÖ- JA PEREELU TASAKAAL

Tööjuubeli puhul märkame, hoolime ja täname oma lojaalseid töötajaid ning maksame rahalist preemiat. Alates viiendast tööjuubelist kingime töötajale tänukingituse.

Väärtustame lastega peresid, näiteks maksame lapse sünni puhul toetust 1-kordse kehtiva alampalga ulatuses ning koolitoetust 100 eurot maksame igale alg- ja põhikoolilapsele ühekordse väljamaksena augustikuus. Erandiks on 1. klassi minejad, keda toetame sellel tähtsal päeval 200 euroga. Töötajale, kelle laps asub õppima 1. klassi, on 1. september loomulikult vaba päev ning sel juhul säilitatakse töötajale tema keskmine töötasu.

Pensionile minnes maksame vahetu juhi ettepanekul ühekordset lisatasu kolmekordse kehtiva alampalga väärtuses neile, kes on vähemalt 30 aastat ettevõttes töötanud ja lõpetavad töösuhte omal soovil ehk jäävad pensionile.

Riigikaitse õppusel osaleva töötaja palga ja õppekogunemise toetuse vahe katame nii, et säiliks  töötaja igakuine sissetulek.

Sünnipäevakingituseks on meie ettevõtte poe kinkekaart, ikka selleks, et iga meie töötaja tunneks, et temast hoolitakse ja teda märgatakse.

Kodukontor ja paindlik tööaeg võimaldavad tõsta tööga rahulolu ja efektiivsust, seega need töötajad, kelle töö iseloom ja ettevõtte töökorraldus võimaldavad, saavad teha tööd kuni 50% ulatuses kodukontoris.

Raskete kaotuste korral toetame oma töötajaid ja nende perekondi ka rahaliselt, nimelt Orkla Eesti töötaja surma korral toetame perekonda kahekordse kehtiva alampalga ulatuses. Samuti on töötajal õigus küsida avalduse alusel perekonnaliikme (vanemad, abikaasa, elukaaslane, laps) surma korral toetust ühekordse kehtiva alampalga ulatuses. Perekonnaliikme (abikaasa või elukaaslane, vanem, laps) matuste ja lahkunuga seonduvate asjaajamiste korraldamiseks on võimalik võtta kuni viis vaba päeva kuni 30 päeva jooksul perekonnaliikme surmapäevast. Sel juhul säilitatakse keskmine töötasu.

MEIE-TUNNE

Ettevõtte pidu toimub üks kord aastas ikka selleks, et meie erinevates Eesti punktides asuvaid  töötajaid veelgi lähendada, tugevdada „meie“-tunnet ja luua ühiseid positiivseid emotsioone.

Firmaspordivõistlustel organisatsioonina osalemine on silmapaistev ja eristuv tööandja tutvustamise viis, samuti propageerime sellega sportlike eluviise.

Ettevõtte või kaubamärkide tunnusega riideid ja muid meeneid müüme soodustingimustel kõikidele soovijatele vähemalt üks kord aastas.

Ettevõttega tutvumise päeval saavad meie töötajate pereliikmed alates 8. eluaastast võimaluse külastada Kalevi ja Põltsamaa tehaseid ning vaadata, kus ema või isa töötavad.

Jõuluajal kingime meie töötajate kuni 16-aastastele lastele jõulupakid.

Tasuta suppi pakume Kalevi ja Põltsamaa tehase hommikuse ja õhtuse vahetuse tootmise-, tehnika- ja laotöötajatele, kelle töökoht on hügieenitsoonis ja nad ei saa seetõttu alternatiivseid söömisvõimalusi kasutada.

Kalevi šokolaadipoodides, Põltsamaa tehase poes ja Maiasmoka kohvikus saavad kõik meie töötajad kliendikaardiga (ID-kaardi-põhine) kõikidelt täishinnaga toodetelt 10% soodustust, sünnipäeval ja kolm päeva enne ning pärast sünnipäeva on soodustus 15%.

Meie toodetega kursis olemiseks saavad kõik meie töötajad degusteerida puhke- ja koosolekuruumides Orkla Eesti tooteid. Samuti jagame uusi või katsetooteid kõikidele töötajatele regulaarselt ka kodus degusteerimiseks.

HEAOLU

Tasuta transporti Tallinnast Kalevi tehasesse tööle ja tagasi sõiduks pakume kõikidele töötajatele, kes tunnevad, et ühistranspordikorraldus ei vasta nende vajadustele ja nad ei soovi oma autoga sõita.

ENESEARENG

Tasemeõppe lõpetanule kingime tunnistuse või diplomi koopia esitamisel 50-eurose raamatupoe kinkekaardi.

Parimaid töötajaid tunnustame kord kalendriaastas ning parimateks nimetatud töötajatele kompenseerime kuni 500 euro väärtuses tervise- või heaoluteenuste või –toodete maksumuse, lisaks saavad iga kategooria teise ja kolmanda koha omanikud Kalevi šokolaadipoe kinkekaardid.

PARTNERITE PAKKUMISED

Augustis ja septembris saab osta soodushinnaga koolitarbeid Bürooplussi kauplustest. Amserv Auto pakub meie töötajatele soodustust sõidukite ostmisel. FS Teenused pakuvad rehvitöödele ja pesulale soodustust 25% ning autot saab remontida 15% kuni 25% (madalhooajal) soodsamalt. Kütusele, autopesule, söögile-joogile teevad allahindlust nii CirkleK kui Olerex.