Tervislik toitumine

Tervislik toitumine ja selle populariseerimine on meie jaoks oluline. Seetõttu on ka tervislikumate toodete väljatöötamine Orklas tähtsal kohal.

Me teame, et isegi väikesed muudatused igapäevaste toodete soola-, suhkru- ja rasvasisalduses mõjutavad rahva tervist märkimisväärselt positiivses suunas. Seetõttu teeme aktiivset tööd selle nimel, et muuta igapäevane toit tervislikumaks.

Meie filosoofia on, et tervislik toit peab maitsema hästi. Sellepärast ei tee me kunagi järeleandmisi maitses, kui vähendame populaarsetes ja armastud lemmikutoodetes soola, suhkru ja küllastunud rasva protsenti või kui töötame välja uusi tooteid.

Otsime tervislikumaid variante ka maiustustele. Samas mõned tooted selles kategoorias peavad olema just need, mis nad on – naudinguallikas. Tervislik toitumine tähendab ka hea tasakaalu säilitamist selle vahel, mida sööte ja kui palju sööte ning kui füüsiliselt aktiivne igapäevaselt olete.

Selge ja aus info toodete kohta on hädavajalik kauplustes teadlike valikute tegemisel. Sellepärast peame oluliseks, et tarbijatel oleks lihtne teada saada, mida meie tooted sisaldavad.

Meie jätkusuutlikkuse lubadus

Teeme tervisliku elu lihtsamaks